27 lip 2015

TYTUŁEM WSTĘPU..

Jesteśmy Karolina i Maciej. Założyliśmy tego bloga ponad rok temu, aby pokazać nasze spojrzenie na modę. Nie jesteśmy znawcami, nie projektujemy, nie krytykujemy, lecz staramy się obiektywnie oceniać. Na tej stronie zamierzamy pokazać stylizacje wykreowane przez nas, gdzie zobaczycie rzeczy często nie z najnowszych trendów, ale dobrze skomponowane i prezentujące się, a także ostatnie krzyki mody na dany sezon połączone przez dobór elementów z ofert różnych marek odzieżowych. Ponadto znajdziecie parę ciekawostek ze świata mody. Zrecenzujemy Wam także książki związane z wybiegiem oraz najsłynniejszymi fashion designers, jak również ludźmi związanymi z prestiżowymi modowymi magazynami świata. Zatem wszystko w jednym! Nasza praca będzie nader rzetelna, postaramy się przybliżyć wiele nieznanych Wam wątków, które mogą zmienić Wasze postrzeganie mody. Dodam, że jesteśmy czystymi amatorami, nie radzę brać więc wszystkiego na serio. :) Zapraszamy do oglądania postów, które będą dodawane regularnie, tak, aby wszystko było na bieżąco (teraz składamy taką małą obietnicę, że nie będziemy leniwi w swojej pracy) i mamy nadzieję, ze przypadną Wam do gustu. Zachęcamy dzieleniem się swoimi opiniami na tematy, które poruszymy oraz czerpania przyjemności z przeglądania tego bloga. Ponadto mamy nadzieję, że dzięki temu pojęcie mody stanie się dla Was łatwiejsze oraz zmieni popularny wciąż stereotyp: co drogie to piękne. Pamiętajcie: bawcie się modą! Bo moda to lustro rzeczywistości, które pozwala nam kreować siebie i świat. :)


                                                                                                        Karolina i Maciej

                                                                                            
  Moda... Czym naprawdę jest moda? W poszukiwaniu tej odpowiedzi powstał ten blog. Ta strona ma prezentować moje własne wyobrażenie o modzie.
Moda z pewnością nie może być cytatem wyjętym z kontekstu. Jest ściśle powiązana z miejscem i kulturą. To najbardziej sugestywny obraz myśli każdej osoby.
Na tej stronie zamierzam prezentować zdjęcia interpretujące moje własne spojrzenie na modę oraz teksty dotyczące jej.
ZAPRASZAM 

https://www.youtube.com/watch?v=7hPMmzKs62w


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

A tu możecie się z nami podzielić swoją opinią :)