15 kwi 2016

                                                      CARA DELEVINGNE - CATWALK
DZIEŃ DOBRY CZYTELNICY! :)
Jako, że ten blog istnieje od niedawna, a jego obserwatorzy niewiele wiedzą o osobach udostępniających tu posty, chciałabym powiedzieć co nieco o sobie. W tym poście mam zamiar opowiedzieć o mojej największej idolce w świecie mody (obecnie robiącej krótką przerwę w zawodzie z powodu choroby jaką jest depresja), to jest Carze Delevingne. :)
Dziewczyna ma 23 lata, karierę na wybiegach robi już dobrych parę lat, osiąga wszelkie sukcesy, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na świecie. Współprace z markami takimi jak Chanel, Burberry, Victoria's Secret etc. oraz okładki w najbardziej prestiżowych magazynach świata (Vogue) zagwarantowały jej sławę na ogromną skalę. Te informacje i inne dotyczące jej kariery można znaleźć na wielu portalach internetowych. Tutaj chciałabym powiedzieć, co JA uważam o postaci, jaką jest Cara.
Przede wszystkim, uwielbiam ją za jej bezgraniczną szczerość, za okazywanie uczuć, za prawdziwy śmiech i płacz. Dziewczyna ta z pozoru nie wstydzi się swoich wad, podchodzi do nich z ogromnym dystansem, potrafi uczynić niemalże każdą sytuację komfortową i przyjemną. Gdy wpiszemy jej nazwisko w wyszukiwarce, większość jej zdjęć, jakie się pojawiają, wygląda tak:

Nie zmienia to jednak faktu, że jest ona jedną z najpiękniejszych kobiet świata.
Opinii o Carze Delevingne można znaleźć wiele, ja jednak myślę, że jej szczerość w wyrażaniu uczuć i byciu jednocześnie podziwianą osobą, która osiągnęła niemało w różnych dziedzinach artystycznych (poza wybiegami zajmuje się także aktorstwem - filmy takie jak "Suicide squad", "Paper Towns", śpiewaniem, beatboxingiem, gra na perkusji i cały czas rozszerza swe horyzonty), stawiają Carę na bardzo wysokim poziomie i pokazują jej ogromny talent. Dla mnie jest postacią, którą warto naśladować (brak afer związanych z gwiazdorzeniem, alkoholem itp.), cechuje ją inteligencja, ciekawy charakter, szczerość, potrafi wyrazić w dobitny sposób swój humor i uczucia, a przy tym pozostaje jedną z najseksowniejszych kobiet świata.
A tu zamieszczam parę zdjęć tej modelki, a jej postać pozostawiam do Waszej oceny. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

A tu możecie się z nami podzielić swoją opinią :)