27 cze 2016

POWIEW SZTOKHOLMU

CZEŚĆ KOCHANI!

Dzisiaj mam dla Was pierwszą część zdjęć z mojego wyjazdu do Szwecji. Może zacznę od początku. Dlaczego się tutaj znalazłam...? Otóż moja podróż miała cel głównie zarobkowy (praca w Szwecji to naprawdę opłacalna rzecz), lecz także
jako miłośniczka podróży zaliczyłam to miejsce jako następny punkt w poznaniu szeroko pojętej kultury Skandynawii i nie tylko.

Uważam, że podróżowanie mega rozwija nasze horyzonty i kształtuje osobowość. Podróżując, poznajemy odmienne punkty widzenia na różne tematy. Posunę się także do stwierdzenia, że podróżując uczymy się siebie, tego, jak jesteśmy jednakowi, a jak bardzo potrafimy się różnić, nie tylko w poglądach, ale także kulturowo. Dzisiaj zobaczycie większość zdjęć architektury Sztokholmu, gdzie obecnie przebywam, ale przestrzegam, że jest to dopiero jedna z części zdjęć tu wykonanych (nie chcę Was przytłaczać ogromem fotografii, zasmakujcie wszystkiego po trochu:) ). Mam nadzieję, że zdjęcia się spodobają i również Wam przybliżą sztokholmski klimat. Zapraszam!                                                      Calvin Harris - This is what you came for feat. Rihanna

Dodatkowo zapraszam na mojego SnapChata : xkarsss, gdzie możecie zobaczyć nie tylko zdjęcia, ale także filmiki ze stolicy Szwecji. :)
Yellow picture:
White T-shirt: Reserved
White Pants: H&M
Sunglasses: H&M

3 komentarze:

 1. Ale ładne zdjęcia :) Zawsze chciałam odwiedzić Szwecję. Może kiedyś się uda ♥
  http://dream-andreality.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również byłam w Szwecji, jednak zwiedziłam ją od takiej bardziej "dzikiej" strony na łonie natury. Jednak bardzo mi się tam podobało i chciałabym ponownie tam wrócić. Zgadzam się z Tobą, że poprzez podróżowanie odkrywamy samych siebie. Niekiedy przełamujemy jakieś swoje lęki, poznajemy nowe sposoby na życie. Podróże to ogromna dawka inspiracji!
  cathelaine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się w 100% i mam nadzieję, że poznam Szwecję też od tej dzikiej strony :) pozdrawiam :*

   Usuń

A tu możecie się z nami podzielić swoją opinią :)