11 cze 2016

LET THE OCEAN TAKE ME


CZEŚĆ KOCHANI!
Jako, że bardzo uwielbiam podróże, zawitałam ostatnio do Trójmiasta (wycieczka klasowa :D). Po przyjeździe od razu wyszukałam miejsc idealnych do fotografowania. Najlepsze ujęcia wykonała moja Paulinka, dzięki której powstała niemal cała sesja. Pogoda nam dopisała, ja z wyjazdu jestem zadowolona, podobnie jak z efektów pracy jakie wykonałyśmy z Paulinką.
Chciałam Wam też powiedzieć, że to była moja pierwsza wizyta w Trójmieście i pomimo pierw lekkiego sceptycyzmu co do wyjazdu, naprawdę się on mi spodobał. Najbardziej zachwyciłam się samym Gdańskiem, w pierwszej kolejności ze względu na urok starych kamieniczek na Długim Targu oraz ogromną ilością zabytków. Na drugim miejscu był Sopot. To młodziutkie miasto skradło moje serce swoimi małymi zawiłymi uliczkami wśród dość nowoczesnych, ale i przyjaznych oku domom, a także popularnym Monciakiem, który dosłownie przyciągnął mi na myśl tak bliskie  zakopiańskie Krupówki. Jeśli chodzi o Gdynię, to typowy dla niej "gdyński modernizm" nie ujął mnie. Według mnie zbyt przypomina nieco komunistyczną architekturę, choć opinie mogą być różne.
Co do stylizacji, wybrałam takie typowe na plażę oraz na chłodniejsze letnie dni (znienawidziłam mega WIATR wiejący znad Bałtyku (niżej zobaczycie zdjęcia w kurtce - wbrew pozorom czerwcowej pogody i tak było mi zimno)
A teraz zapraszam do oglądnięcia efektów tygodniowej pracy. Oprócz zdjęć stylizacji zobaczycie także nieco z architektury Trójmiasta.  Mam nadzieję, że stylizacje i cały "mini album" przypadną Wam, drodzy Czytelnicy, do gustu.
ZAPRASZAM :*
                                                    Cake By The Ocean - DNCE dungarees: H&M
black sweater: Reserved
jacket: second hand
black dress: Reserved
cap: Nike
swimsuit: Decathlon


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

A tu możecie się z nami podzielić swoją opinią :)